Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané na Opavsku

Chytrému napověz...

Hodně času a prostoru na seznamce věnujeme tomu, že se Vám snažíme předávat vážně a dobře míněné tipy ohledně seznamování. Na téhle stránce jsme se rozhodli, že Vás naopak trochu pobavíme. :-)

Každý z nás občas udělá nějakou botu, ale existují jedinci, kteří dosahují kategorie Expert. Představujeme Vám prototyp takového experta, pana Trubku #1, a nekonečný příběh jeho přešlapů na naší stránce. Přehmatů se ale zdaleka nedopouštějí jen muži a leckteré níže uvedené zábavné kousky pocházejí ve skutečnosti z hlav žen. ;-) 

homer


Přezdívka aneb říkejte mi Pan Božský!

U přezdívek nepozná lidská kreativita hranic. Zatímco většina lidí si nechá říkat svým jménem, někteří přijdou s neobyčejně lákavými přízvisky jako třeba Pan Božský. Ale registrovali se u nás i Megera, SiHajzl, Blbka+ nebo Andvjgbmpl. Některé přezdívky jsou ale matoucí. Vezměte si třeba AAA. Jak takového uživatele či uživatelku oslovíte? "Ahoj AAA. Prodáváš ojetá auta? Líbilo by se mi menší do města..." nebo snad "Píšeš, že máš dvě děti. Jak se jmenují? bbb a ccc?"


Profil

Popis osobnosti poskytuje další skvělou možnost, jak se zařadit po bok pana Trubky #1. Následujících šest příkladů představuje ty nejčastější přehmaty. Kdokoli by se ale toužil dostat na úroveň Trubky #1, rozhodně by se jimi neměl nechat svazovat. My ostatní bychom se měli především zamyslet, jak na druhé asi zapůsobí to, co o sobě (ne)sdělujeme.

 • Profil bez popisků
  "Pokud o mně něco chtějí zjistit, zeptají se," řekne si pan Trubka #1. Jak sdílné! Asi jako kdybyste od ostatních čekali, že seberou odvahu a na ulici budou na potkání kohokoli žádat: "Chci slyšet tvůj životní příběh od narození až doteď!" Existuje rčení se zajícem v pytli a v tomhle případě přesně sedí. Pokud se člověk neobtěžuje o sobě něco napsat, a nikdo o něm nic neví, proč by ho měl kdokoli kontaktovat?
 • "Jsem, jaký jsem."
  Bod pro Trubku #1. Filosofie leckoho baví, ale pan Trubka #1 zapomíná, o čem celá seznamka je a proč si někdo prohlíží profily: snaží se něco si o druhém zjistit. Pokud je tohle veškerá informace, co o sobě můžete říct, stále o Vás ostatní nevědí vůbec nic.
 • "Pokud se o mně chceš něco dozvědět, napiš mi."
  Na první pohled to vypadá možná záhadně, zajímavě a Trubka má pocit, že takhle snadno naváže konverzaci. V podstatě jde ale jen o obměnu předchozích dvou bodů. Pro spoustu lidí je velká výzva napsat někomu, koho vůbec neznají. Jakýkoli vztah, který má mít šanci na úspěch, je nejen o tom, co dostáváme, ale také o tom, co dáváme. Leckomu je nepříjemné, odkrývat svou vlastní osobnost, ale na seznamce se o to prostě musíte pokusit. Váš protějšek to rozhodně ocení a osloví Vás daleko raději, než když vůbec nebude mít čeho se chytit.
 • Otázka: "Jak by tě popsal(a) Tvůj kámoš / Tvoje kamarádka?"
  Odpověď: "To by ses musel / musela zeptat kamarádů."
  Dobře, Trubko, dej mi, jejich číslo a hned jim jdu volat. Až tak moc mne tvoje tajemnost zaujala! Ano, v popisku se ptáme na kámoše, ale to má pisateli jen ulehčit přemýšlení. Často nám pomůže, když se na sebe podíváme zorným úhlem svých nejbližších. Tím zjistíme, čím jsme jim vzácní. Pokud opravdu tápete, kamarádů se zeptejte. A nemusíte jim říkat, proč to chcete vědět. Ani Trubka #1 si ale nemůže vážně myslet, že ostatní budou jejich kamarády oslovovat se zprávou typu "Ahoj, viděla jsem Trubkův profil na seznamce a zajímá mě, jaký vlastně je. Co mi o něm můžete říct?"
 • "Nevím."
  Další populární popisek. Věřte nebo ne, ale takových vidíme opravdu hodně. Autor má možná pocit, že to zní skromně, ale ten, kdo si profil prohlíží, zůstává zmateně koukat. "Kdo jiný by měl vědět, jaký / jaká jsi?"
 • Vtípek.
  A nejlépe ostrý, přičemž pánským zlatým hřebem do seznamkové rakve je sexistický fórek. Možná si dotyční muž říká, že "jestli neumí přijmout vtípek, nemá dostatek nadhledu!" Ten ale spíš schází pisateli, protože kdo Vás nezná, netuší ani nic o Vašem smyslu pro humor. A pro ženy může být dvojsmyslná narážka vtipná, pokud přijde od kamaráda, ale příšerná, pokud si ji přečtou na seznamkovém profilu. Pokud se chce pan Trubka #1 prezentovat takovými poznámkami, vřele ho uvítají na seznamka-doba-kamenna.cz nebo hnup.vul.com/pitomec ! 

Profilová fotka Portrét pana Trubky

Některé profilovky možná představují upřímnou snahu ukázat něco ze své osobnosti a z toho, co autora baví... jenže proto existuje galerie fotek. Tam můžete přidat 5 až 50 extra fotek. To už je slušný prostor pro sebe-vyjádření. Jenže lidi také chtějí vědět, jak vypadáte, a k tomu právě slouží profilová fotka!

Tohle jsou typy profilovek, které Vám moc bodů nepřinesou:

profily

 • Vtipný obrázek.
  Na moment si představte, že hledáte životního partnera a na seznamce dostanete zprávu od někoho neznámého. Píše Vám, že by s Vámi rád(a) zapředl(a) hovor, nebo se s Vámi dokonce setkal(a). Vy se podíváte na fotku takového uživatele a najdete některý z výše uvedených (reálných!) příkladů. Parádní první dojem, že? S posedlou zombií nebo Mickeym by chtěl jít na rande opravdu každý!
 • Dva lidi na profilové fotce.
  "A který / která z nich jsi ty?" bude každému vrtat hlavou. Ukázat rodinu nebo přátele je fajn, ale lidé nejdřív chtějí vidět, jak vypadáte Vy. Pan Trubka #1 to ale dokáže dotáhnout na ještě vyšší úroveň! Jak? Vystaví si fotku šťastně se tvářícího páru. Ano, fotka páru mezi nezadanými. Vtipné...
 • Krajinka nebo abstraktní umění.
  Fantastický způsob, jak ukázat něco ze své osobnosti, nebo svého vkusu. Ale špatné místo... od toho je galerie. Od profilové fotky uživatelé prostě opravdu očekávají, že jim ukáže, jak vypadáte Vy.
 • Domácí mazlíček.
  Tohle naprosto chápeme. Vždycky jsou po Vašem boku, jsou pro Vás důležití a Vy to chcete ukázat. Většina lidí opravdu uvítá fakt, že máte domácího mazlíčka, kterého máte rád(a). A proto jeho fotku nezapomeňte dát do galerie. Pokud Vaše profilovka nezobrazuje Vás, ale Vašeho mazlíčka, může to vést k některým absurdním situacím.
 • Profil bez fotky.
  Podobné jako "Profil bez popisku". Všechno, co máte možnost z protějšku na seznamce poznat, je jejich podobizna a pár popisků. Představte si, že libovolná žena dostane šest různých žádostí o konverzaci. Pět přijde od mužů s podrobně vyplněnými profily a hezkými fotkami a jeden od pana Trubky #1 bez popisků a fotky v profilu (viz obrázek). Hádejte, komu taková žena NEODEPÍŠE?

fotka


Zprávy

Dlouhodobý a častý pobyt na sociálních sítích nás bohužel naučil rychleji psát, než přemýšlet. Přitom než stiskneme tlačítko "Odeslat", máme dostatek času si po sobě post přečíst a zamyslet se nad jeho dopadem. Potřeba reagovat jako první je ovšem často silnější. Na seznamce se všichni snažíme na ty druhé udělat dojem, takže trocha přemýšlení je rozhodně na místě...

 • Smajlík.
  A další. A ještě jeden. A... Emotikony představují zajímavý způsob, jak upoutat něčí pozornost. Sdělit toho ale moc nedokáží. Rozhodně není potřeba posílat jich víc a většina lidí jejich význam pochopí hned napoprvé. :-) ;-) :-P :-D
 • "Ahoj, jak se máš?"
  Vřele všem doporučujeme začínat konverzaci zdvořile. Ale touto zdvořilostí i skončit je chyba! Od známého to může být starostlivě míněný dotaz, ale od cizího člověka je to přesně jen zdvořilostní fráze. Pokud tedy za tuhle větičku nepřidáte nic víc, dá se opět odpovědět jen frází. "Fajn, díky." Posune Vás to ale blíž k vytouženému rande? Nadhoďte nějakou poutavější otázku, třeba: "Jaké máš koníčky? Já jezdím na kole, na běžkách a po železnici." Nebo: "Líbí se Ti knížky Milana Kundery? Já je zbožňuju." Pokud o sobě mají zajímavou informaci v profilu, reagujte na ni. Pokud ne, zeptejte se na to, co Vás zajímá.
 • "Co zrovna děláš?"
  Pokud si tohle přečte někdo, kdo se zrovna láduje bagetou, možná nebude chtít odpovídat. A to je jedna z lepších variant. Navíc možná cizímu člověku nechce odhalovat svůj momentální program. Raději zkuste: "Co děláš za práci?" nebo: "Co děláš po práci?"
 • Zkratka.
  Pan Trubka #1 do toho rád jde po hlavě, a tak místo zdlouhavého seznamování rovnou vypálí pozvánku: "Setkáme se?" Jenže jak může mít druhá strana jistotu, kdo na takové rande dorazí? Důvěra je důležitou součástí vztahu a tu musíte budovat od začátku. Podle našeho průzku mají ženy největší obavy z agresivního jednání mužů, takže není divu, že pan Trubka #1 se po takovém blesku z čistého nebe dočká zhruba takové odpovědi:

potkame se?

Narazili jste při prohlížení seznamky na něco vtipného, co jsme tu zapomněli uvést? Napište nám prosím přes podporu.

Doufáme, že se nám podařilo pobavit seriózní zájemce o seznamování a pan Trubka #1 že se naopak něčemu novému přiučil.

Všichni máme rádi humor, jen je třeba se ujistit, že se ostatní nesmějí nám. ;-)