Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané na Opavsku

3 zásady, jak si někoho najít


Vyzkoušeli jste už nějaké jiné seznamky? Kam Vás dostalo "svajpování" na Tinderu? Ztratili jste trpělivost u sto padesáté třetí otázky nekonečného registračního formuláře na stránkách jako eDarling? Přijde Vám, že členství zdarma je tam k ničemu, když Vám nenabízí možnost kohokoli kontaktovat? Naštvaly Vás stránky jako Match.com svými dokonale matoucími členskými plány? 


Rozhodli jsme se zohlednit negativní zkušenosti uživatelů i z jiných seznamek. Proto jsme zkrátili registraci na minimum, zpřístupnili kontaktní funkce i v Základních službách, zjednodušili používání seznamky a zpřehlednili placené plány. Maximálně se snažíme zpříjemnit Vám používaní seznamky. K tomu, abyste si však někoho skutečně našli, je potřeba dodržet ještě jistá základní pravidla.  

 

 

1. Představte se ostatním


Brány seznamky otevíráme všem nezadaným, ochotným investovat alespoň dvě minuty do založení profilu. Registraci jsme osekali na minimum, a proto nemusíte odpovídat na řadu zbytečných dotazů. Vřele Vám však doporučujeme najít si chvilku a profil poctivě vyplnit. Právě informace, které sdílíte, mohou upoutat pozornost Vašeho budoucího partnera!

 

2. Hledejte, prohlížejte a pište


Naše vyhledávací nástroje jsou intuitivní a můžete je používat i v Základním členství. Jakmile si zobrazíte výsledky vyhledávání, klikněte na jakoukoli fotku, která Vás zaujala. Tím se dostanete na profil uživatele. Pokud se rozhodnete daného uživatele oslovit, stačí zvolit si jak.

 

3. Aktivita


Představte si, že jste na večírku. Budete mít šanci, že si Vás někdo všimne a pozve na rande, pokud budete tiše sedět v temném koutě? Těžko. To samé platí na seznamce. Narozdíl od baru nebo večírku tu ale máte jistotu, že ostatní také někoho hledají. Nemusíte tak čekat na nějaká znamení. Vezměte věci do vlastních rukou, nenechte se odradit, pokud Vás někdo náhodou odmítne, a pište a pište. Máte tolik příležitostí, kolik si jich vezmete!Naším cílem je Váš úspěch. Pokud si tu někoho najdete, budeme šťastní. Pokud nám o tom navíc dáte vědět, budeme v sedmém nebi!


Užijte si své členství na naší společné seznamce a držíme Vám palce při seznamování!