Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané na Opavsku

Zveme Vás na návštěvu 

Pojďte dál a klidně se rozhlédněte, jak vypadá naše seznamka zevnitř. Tahle bezplatná prohlídka Vám poskytne jednoduchý přehled funkcí, které získáte jako uživatel naší seznamky. Račte vstoupit!

Než si prohlédnete funkce, které můžete využívat, obraťte svoji pozornost na vrchní část stránky. Na prvním obrázku vidíte vrchní lištu v podobě, jak se zobrazí po Vašem přihlášení. Lišta Vám nabízí jednotlivé záložky: Přehled, Hledání, Jak na to a na druhém konci také Zprávy. Vedle zpráv Vás z fotky pozoruje Váš vlastní obličej a dál vidíte své jméno. Uživatelé ve zkušební době ještě za sekcí Jak na to vidí záložku Aktivovat

Na mobilu vypadá horní menu trochu jinak. 

Srdíčko Vás odkáže na Přehled, lupa na Hledání, třetí ikona Vám ukáže nástěnku se Vzkazy, čtvrtá položka Vás pošle do Zpráv a poslední ikona, se třemi čárkami, je hlavní menu.

Hlavní menu na mobilu Vám dává kompletní výběr sekcí seznamky.

Pod záložkou Přehled najdete nejdůležitější data ve formě shrnutí: nejnovější aktivitu uživatelů, komu se líbíte, vzkazy, uživatele či uživatelku dne, se kterými můžete okamžitě zahájit chat atd.  

Záložka Hledání asi na první pohled žádné překvapení nepřinese. Sem samozřejmě zamíříte, jakmile budete připraveni začít hledat nový protějšek. Základní kategorií vyhledávání je věková skupina, kterou si chcete zobrazit. Výsledky vyhledávání se Vám zobrazují jako mřížka profilových fotek se jménem každého uživatele nebo každé uživatelky a jejich popiskem. Věkovou kategorii si však můžete měnit, stejně jako základní vyhledávací řazení - máte možnost zobrazit si výsledky od uživatelů/uživatelek s nejnovější aktivitou, od nejlépe hodnocených profilů nebo od nejnověji registrovaných. Platící uživatelé však mohou mnoha způsoby filtrovat i samotné výsledky vyhledávání. Zobrazíte si například pouze nekuřáky, protějšky s dětmi nebo středoškolsky vzdělané vodnáře... Jak je ctěná libost. Nebuďte ale přehnaně vybíraví. O člověku nejvíc stejně zjistíte prostě tak, že mu napíšete zprávu. 

Platící uživatelé mají na počítači pod záložkou Hledání také možnost zobrazit si protějšky podle polohy na mapě, opět s možností filtrovat věkové kategorie. Získáte jasnou představu, jak blízko máte k potenciálnímu rande. :-) 

Až ve výsledcích zahlédnete někoho, kdo Vás zaujal, klikněte na fotku tohoto uživatele/uživatelky a dostanete se k profilovým informacím. Pod samotnou profilovou fotkou se dá hodnotit nebo posílat zprávu. K dispozici ale máte také galerii a další informace, které o sobě daný protějšek prozradil. Platící uživatelé si navíc mohou zobrazit kontaktní údaje, které se uživatel nebo uživatelka rozhodli sdílet. 

Další záložka na horní liště se nazývá Jak na to. V téhle části sdílíme s uživateli veškeré znalosti a zkušenosti, které jsme za roky provozování seznamky nastřádali. Naše ebooky (např. Šimrání v břiše, Ruka (skoro) v rukávě, Jsem snad pes?) se zabývají otázkami - a odpověďmi, které uživatele seznamek nejvíc pálí. Dozvíte se z nich, jak má vypadat Vaše profilová fotka, profil samotný, jak vyhledávat, jak psát zprávy atd.

Záložka Aktivovat se zobrazuje uživatelům a uživatelkám pouze v rámci Základních služeb. Sem zamíříte, pokud se rozhodnete, že chcete aktivovat kompletní nebo exkluzivní služby. V klidu si pročtěte ohlasy našich uživatelů a prostudujte si, co v jednotlivých balíčcích dostanete. Až budete mít jasno, vyražte štěstí naproti.  

Záložka Zprávy se nachází v těsné blízkosti Vaší fotky a přezdívky. Červěné číslo u nich zobrazuje počet nepřečtených zpráv. Pokud na Zprávy kliknete, objevíte jejich přehled. Černé číslo znázorňuje počet navrhovaných protějšků.

Když si rozkliknete nějakou konverzaci, objeví se výpis všech zpráv, které jste si s daným protějškem vyměnili. V rozbaleném okně konverzace také můžete kliknout na fotku protějšku a prohlédnout si profilové informace daného uživatele nebo dané uživatelky. 

Platící uživatelé mají také možnost získat pomocí kreditů další kontakt na uživatele. Když kredit použijete na svůj vybraný protějšek, zobrazí se Vám další kontaktní informace, které si tento člověk zvolil jako sekundární možnosti kontaktu. Mezi ně patří email, facebook, instagram a whatsapp. Takhle získáte jistotu, že si dotyčný zprávu opravdu přečte, i kdyby na seznamku příliš často nechodil. Vyplatí se tedy registrovat, i když se nikdy nehodláte stát platícím uživatelem nebo platící uživatelkou. 

Vedle Zpráv máte svoji fotku a přezdívku. Pokud na ně kliknete, rozbalí se Vám krátké menu. Slouží jako rozcestník ke třem destinacím: do Vašeho profilu, nastavení a k odhlášení ze seznamky.

Profil zobrazuje informace, které sdílíte s ostatními uživateli. Pochopitelně můžete kdykoli upravovat jejich obsah, měnit svou profilovou fotku a přidávat fotky do vlastní galerie. Co všechno o sobě prozradíte, závisí na Vás. Fotka a alespoň základní popis osobnosti jsou však podmínkou k tomu, abyste se dostali k aktivnímu vyhledávání mezi protějšky (v záložce Hledání). Nebylo by totiž fér, aby si fotky ostatních uživatelů mohl prohlížet někdo, kdo sám fotku nenahrál, ani o sobě nic nenapsal. Navíc fotky a podrobnější popis výrazně zvyšují Vaše šance na seznámení. Tak se nestyďte a pochlubte se! ;-)

Nad svým jménem nebo přezdívkou vidíte ve svém profilu tlačítko Upravit. Věnovat se svému profilu je důležité hned na začátku. Vystupujete tím z davu a můžete se odlišit od své konkurence. Pokud máte pochybnosti o tom, co kde najít.

Na stránkách naší seznamky najdete i další funkce, možnosti a informace. Tento přehled vyjmenovává jen ty nejdůležitější a nejpoužívanější. 

Děkujeme za Váš čas a za návštěvu. Pokud máte zájem, může se nyní naše seznamka stát Vaším druhým domovem. Staňte se členy naší komunity a najděte si konečně partnera navážno! Začít můžete zdarma a až si některé funkce seznamky vyzkoušíte a přesvědčíte se, že to uvnitř žije, stačí začít aktivovat kompletní služby seznamky

Ostatní uživatelé už se na Vás těší!